Formy płatności

INFORMACJE O PŁATNOŚCI

Dla naszych klientów przygotowaliśmy 3 metody płatności:

1. Płatne za pobraniem.

Dla wszystkich, którzy wolą zapłacić za przesyłkę kurierowi przy odbiorze.

Jeżeli wybierzecie Państwo tą możliwość, do kosztu przesyłki dodana zostanie opłata za tą usługę w wysokości 4,00zł.

2. Przedpłata przelewem na rachunek bankowy EQUILAND Anna Gos (dowolny przelew bankowy):   nr rachunku: Mbank 55 1140 2004 0000 3902 6190 6013

Z chwilą zaksięgowania przez wpłaty na naszym koncie, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

(dane potrzebne do wykonania przelewu znajdziecie Państwo również w „podsumowaniu zamówienia”oraz w e-mailu otrzymanym zaraz po złożeniu zamówienia)

3. Przelewem online 

Dla tych, którym zależy na czasie: szybkim zaksięgowaniu wpłaty i wysyłce towaru.
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:


Przedpłata w systemie PayU.pl
 (płatność przy pomocy kart płatniczych – Protected Peyment)- PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

W formie przedpłaty w Usłudze Płatności Shoperrealizowanej wspólnie z Blue Media, w celu zrealizowania powyższej płatności dane osobowe będą udostępniane , zgodnie z polityką prywatności zawartą na stronie https://bluemedia.pl/storage/app/media/Bluemedia_pl/Dokumenty/polityka-prywatnosci.pdf

Dostępne formy płatności Shoper, którymi można realizować płatność:
-Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W naszym sklepie oferujemy również system ratalny, poprzez:

mRaty Mbank

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl